Afgelopen week organiseerden we de consultancydag. De teams uit Amsterdam, Groningen, Leeuwarden en Zwolle kwamen samen in het stadion van PEC Zwolle. Deze keer stond de dag in het teken van professionele groei, maar we praatten ook bij over de voortgang van 2024 en de ontwikkelingen van wet deregulering beoordeling arbeidsrelaties (DBA).
De dag trapten we af met een LinkedIn-training gericht op zichtbaarheid en personal branding. Eén van onze doelen aankomend jaar is om onze dienstverlening persoonlijker te maken. Lotte Lobé (Sales & Personal Branding expert) hielp ons hierbij en gaf ons praktische tips om onze online zichtbaarheid te vergroten.
Na afloop werden we bijgepraat over de ontwikkelingen in de markt en de resultaten van 2024. En we stonden stil bij de plannen voor het aankomende jaar. Ook besteedden we aandacht aan het laatste nieuws over de wet DBA, die belangrijk is voor onze samenwerking met zelfstandige professionals en onze opdrachtgevers die zzp’ers via ons aannemen.
De Belastingdienst gaat vanaf 2025 strenger controleren op schijnzelfstandigheid. Dit is wanneer je voor een organisatie werkt als zelfstandige wanneer er eigenlijk sprake is van een dienstverband. Controleer de samenwerkingsverband die je hebt met jouw werkgever of zzp’er dus goed. Heb je hier vragen over, neem dan contact op met je betreffende consultant. Zij helpen je verder.
Tom Nederhof heeft mij geholpen aan een nieuwe uitdaging. Het snelle schakelen, duidelijke communicatie en beloften direct omzetten in acties was erg prettig en heeft het voor gezorgd dat alles snel rond was. Erg fijne manier van samenwerken!
Christian Burgering© Headhuntersteam 2025 | Privacy Policy | realisatie: releaz